| ŜħadØwFcutPťParkour a întrebat:

Bun tuturor! As vrea sa stiu cum pot schimba parola la metin2ro. intru pe forumm...dau la maim uitat parola...iar apoi imi spuna ca adresa de email pare a fi eronata. Cum pot rezolva situatia daca imi spune ca este eronata?
! Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| TheRoberth a răspuns:

Probabil ai scris adresa gresit, sau nu este pe aceea adresa de email facut contul. Nu uita sa adaugi si @yahoo.com

2 răspunsuri:
| ŜħadØwFcutPťParkour explică:

Am scris si @yahoo.com si este corecta intru aproape zi de zi insa cand incerc sa schimb parola la metin imi spune ca e eronata.dar e foarte buna... poate fi din cauza unui ceilogger sau cum seo spune?! nu stiu zic.

| TheRoberth a răspuns:

Poate ai avut un keylogger. Acela face aceste lucruri :
Poate vedea ce scrii pe tastatura, adica i se trimite pe e-mail tot ce ai scris pe tastatura.
Daca poate ai un virus dinasta poti downloada Malware-Bytes
Si daca nu ai, poate ai dat contul cuiva sau ti-a fost schimbate datele de la cont...