| ffb2001 a întrebat:

Am nevoie de ajutor...am un cont de tumblr de vreo 3 ani unde am rămas conectată cu id.ul de yahoo vechi, la care am si uitat parola deci nu am cum sa mai intru pe el. Problema este ca as vrea sa mi schimb adresa de email de pe tumblr si nu stiu cum, am nevoie pentru a mi schimba tema ...imi cere configurarea parca a adresei de email. Cine ma poate ajuta cu un sfat gen cum pot sa schimb aceea adresa?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca se stie parola de la tumblr, probabil merge asa: intri pe pagina setarilor http://www.tumblr.com/settings/account
la email in dreapta se da click pe creion, se pune adresa de email dorita si parola de la tumblr si se da save.

| ffb2001 explică (pentru halogen001):

Multumesc frumos ^^ am reusit

1 răspuns: