| anasuperba a întrebat:

Vreau sa imi recuperez un cont de pe metin 2 ro. Stiu care e username dar am uitat parola.De cate ori dau la mi-am uitat parola introduc datele tot. Dar, cand apas ok imi spune ca adresa mea de email este eronata...si am incercat toate adresele mele de email. Ce sa fac ca sa recuperez contul? Plsss help... dau fundita pe loc!

Răspuns Câştigător
| Zodiacul a răspuns:

Pai am avut si eu un cont de lvl 70 pe hydra! Si la fel ca tine, eu am fost la un prieten si cand m-am intors am incercat sa ma loghez si la fel:Nume sau parola gresita! Am dat la mi-am uitat parola si imi zicea ca adresa de email este eronata! Peste o saptamana am aflat ca am luat ban, dar nu stiu motivul! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda? pls

2 răspunsuri:
| cristi1212 a răspuns:

Trimite un ticket la administratori si ei iti vor spune daca ai luat ban, daca nu e bun emailul sau altceva.

| ViRuSs99 a răspuns:

Acolo unde scrie sa te loghezi (pe site) sub el scrie Am Uitat Parola
Te duci acolo scrii username si email care l-ai folosit la facerea contului dupa cateva min o sa primesti un email unde scrie sa iti pui alta parola si dupa o sa mearga sa intri pe cont