| Silvia794 a întrebat:

Buna,
A mai încercat cineva sa se înregistreze pe https://bnemoney.club/5792396084958/?
Cica poți sa faci bani online din reclame și tastând un cod de 3 cifre, timp de 2-3 h pe zi, nu e nevoie să-ți dai datele personale, banii ii poți retrage prin Western union dacă nu vrei să-ți dai datele și îți trebuie doar o adresa de e-mail valida

1 răspuns:
| Ionut231312 a răspuns:

Eu unul nu as avea incredere in facutul banilor pe internet, mai ales pe site-uri de genul, care sunt necunoscute...