| elenutzaa008 a întrebat:

Daca cineva imi trimite bani prin western union, in cat timp pot verifica online daca am banii in cont ( am codul si numele)? multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu trebuie sa verifici pe net.
Iti garantez eu ca la o ora de la trimitere, indiferent de tara, ii ai si te poti duce sa-i ridici.
Garantat, spun din proprie experienta.

| elenutzaa008 explică (pentru zdrangoi):

Insa persoana care ii trimite poate anula tranzactia chiar daca i se retrag banii de pe card?

| zdrangoi a răspuns (pentru elenutzaa008):

In momentul in care banii i se retrag din cont (de pe card) tranzactia este efectuata, nu se mai poate razgandi.

| elenutzaa008 explică (pentru zdrangoi):

Multumesc

| Wally26 a răspuns:

Pai cum a zis si zdrangoi nu trebuie sa verifici pe net, in momentul cand banii au fost pusi poti si sa ii ridici...instantaneu! Funda?