| elenutzaa008 a întrebat:

alta categorie n-am gasit insa am o intrebare, daca cineva imi trimite bani prin western union, imi da numele si codul, in cat timp pot verifica online daca am banii in cont? multumesc.

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Buna Elena.
Din cate stiu in maxim 24 de ore!

| elenutzaa008 explică (pentru MrAlex):

Multumesc frumos, poate ca la varsta mea ar trebui sa stiu insa nu am folosit niciodata. te pup

| elenutzaa008 explică (pentru MrAlex):

Vad ca nu imi apare online ca am banii in cont, am numele si codul, persoana care trimite poate sa anuleze tranzactia, mentionez ca banii ii sunt retrasi de pe card? sau ar trebui sa merg la bacan sa iau banii?