| AllieAmphetamine a întrebat:

Acum 3 zile mi-am facut un server privat de metin2.happyA mers si inca merge bine, dar problema este ca nu pot sa fac site mi-am instalat xampp si htdocs dar cand dau sa incarce site'ul imi spune ca PC-ul meu nu s-a conectat bine si ca eroarea este de la htdocs. Dau fundahappy!

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Depinde de varianta htdocs si de optiunile de la xampp care leai ales incearca sa urmaresti un tutorial dar ai grija ca tutorialul sa fie nou pentru a avea acelasi variante de progame altfel nu vei intelege mai nimic.

2 răspunsuri:
| salexandrui96 a răspuns:

Baba si mitraliera si metinu. lol laughing

| AllieAmphetamine explică:

Salexandrui96 ce dracu zici acolo? 1 am 13 ani nu stiu ce dracu tot zici de baba. 2daca nu stii sa ajuti si sa faci misto du'te in alta parte copil de 6 ani da? si 3 acest site s-a facut ca sa ajuti si la randul tau sa fi si u ajutat de altii da daca u asa percepi lucrurile...si app cine zice ala e:p