| Madamada12 a întrebat:

Buna all! Am o problema mai enervanta la jocul league of legends aceasta fiin FPS-ul! Cand incepe jocul am 1 fps sad daca pe parcurs creste max pana la 10 fps dar cand dau de un campion inamic din nou scade la 1-2 FPS asa ca imi merge foarte greu!
Daca stiti vreo solutie sau un program ceva sau chiar setari de pe joc sa mearga mai bine Va rog nu ezitati!
PRIMA solutie care functioneaza FUNDA

Răspuns Câştigător
| Deknar a răspuns:

Pai iti sugerez sa iti reinstalezi windowsul si daca nu i-ati un pc mai bun. Nu cartofi electrici.