| izzy67 a întrebat:

Buna all.deci vreau si eu niste jocuri multipayere(sa nu descarc)ca microvolt si cautati pe youtube daca nul stiti e tare fas sufera sal descarcat deci funda celui care imi da jocuri multipayere tari

Răspuns Câştigător
| SooRyNeL a răspuns:

Hmm thinking phai S4League(jocul se descarca dar este ca microvolt chiar mai misto, cauta pe youtube sa vezi) sau (un joc jucat de varumeo) FussionFall laughing... si cam atat stiu sper sa fi fost putin de folos.Mult noroc.

1 răspuns:
| VirusS31 a răspuns:

Poi daca ai GTA San Andreas il poti juca MultiPlayer daca descarci sa-mp 0.3c sau 0.3r