| Vmncosty a întrebat:

Buna,am aproape toată harta liberă pe GTA San Andreas și nu îmi mai arată nici o misiune,doar o locație unde trebuie sa conduci diferite tiruri, sunt deja la a 12 misiune de genul dar alt ceva nu și nu știu dacă trebuie sa mai fac alt ceva, am nevoie de un sfat.Multumesc! (App jocul e pe telefon)

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Cel mai probabil ai terminat jocul

| AlexisZLS a răspuns:

Daca ai dat de misiunea unde ofiterul Tempenny moare dupa ce face accident cu masina de pompieri, atunci pot spune ca ai terminat jocul