| Dv_Denisa_2000 a întrebat:

Am cateva intrebari legate de jocul Transformice!
1. Sunt saman, dar de ce nu pot pune branza soarecilor? ( Am branza )
2. Cum pot salva mai multi soareci?

3.Cum imi fac rost de ren?
Mai am intrebari dar, deocamndata sa le rezolv pe acestea
Dau funda

1 răspuns:
| AndreeaRbk a răspuns:

Pai:
1. Ca sa pui branza soarecilor trebuie sa ai tu branza ca saman in spate(cand ai branza in spate si i-o dai unui soarece a ta dispare si trebuie sa iei alta ca sa ii dai branza si altui soarece)
2. Ca sa salvezi cat mai multi soareci trebuie sa faci lvl ca sa iti iei primul set de la "Abilitati" si dupa o sa fie usor ca o sa ai inimioare teleport si mai multe chestii.
3. Renul il castigi din cadouri sau daca faci schimb cu alt soarece.