| fcsbraduku a întrebat:

Am cateva probleme.Deci pe windows (xp/7)pe care l-am folosit am aceste problemetonguerimadata instalez ASC sa vad cati rami ocupa si mereu direct 500mb(primadata dupa ce reinstalez windowsul) dupa 1gb minim
La 13 procese am 500mb
Dar nu-i grav ca am 3gb. Daca ma poate ajuta cineva.
Si a doua problema e.Intru in task manager System idle ocupa 90 80 cpu (e normal)Dar apare cate un proces care ocupa 50 iar system cade la 45 cam asa dau end task la acel proces si apare altul. si tot asa Virusi n-am Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Ruxy5 a răspuns:

Nu am timp sa iti scriu acum dar promit ca iti voi scrie maine tot! Daca e te poti duce la un operator sa intrebi!