| andywar33 a întrebat:

Buna am facut si eu un server de minecraft dar nu stiu sa bag optiunile sa fiu Admin pe server daca m-ar putea ajuta cineva i-as fi recunascutor! Cine imi da un raspuns bun primeste

Răspuns Câştigător
| RaduNebunu a răspuns:

Scri op nume in consola. Daca vrei sa joci cu mine pe un server non-stop te rog sa imi lasi un mesaj happy

5 răspunsuri:
| RaduNebunu a răspuns:

Pai ce eroare iti da?

| andywar33 explică:

Sa rezolvat asta mersi frate dar faza e ca acu nu ma mai lasa sa ma conectez

| andywar33 explică:

Radule s-a rezolvat mersi pentru ajutor de acel sv sa ma contactezi pe id-ul cy_andrey_24 dar nu is on decat in weekend deci vb pe mess

| andywar33 explică:

Pff alta problema
Dupa ce construiesc ceva ma deconecteaza dar cand intru mai tz mi se sterge tot

| andywar33 explică:

Sall am refacut tot si acum caut playeri si admin pentru server