| AndreyIstetul a întrebat:

Am incercat sa modific clientul la un server privat de Metin2, dar din pacate cand il dezarhivez nu-mi mai apare folderul "local". In arhiva-mi apare, dar cand il dezarhivez nu-mi mai apare. Daca incerc sa-l mai dezarhivez o data doar folderul zice ca exista deja, dar nu apare.
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| N3X7 a răspuns:

Dezarhiveazal altundeva si mergi in : folderu cu metin->locale->hongkong->ui ->si acolo login, select, server list le bagi intr-un program de editat poze si le modifici cum vrei u si le salveziwinking bafta.

1 răspuns:
| AndreyIstetul explică:

Buna. To nu apare locale. Cum sa-l fac sa apara?