| cosmii10 a întrebat:

Am nevoie uragenta de ajutorul vostru! Mi-am descarcat Metin2 Exodus si am intrat in el si nu mi se deschide nimic! Ce sa fac? Sa stiti : Am Windows 8! Va rog, ajutati-ma! Dau Funda. Va rog, raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| Norberth a răspuns:

Metin2 exodus nu merge pe windows 8 doar pe xp, vista, 7 sau win 2000

1 răspuns:
| nExTwHo a răspuns:

Pai nu toate metinele sunt compatibile pentru windows 8... deci ceea ce trebuie sa faci este sa cauti alt metin compatibil pentru windows8 ( cel mai usor este sa te uiti la "cerinte sistem" inainte sa descarci un anumit metinwinking )