| Kittylover2011 a întrebat:

Am nevoie urgent de un program defacut videoclipuri gen kine master dar pentru calculator nu pentru android.
Ma intereseaza un program care:sa fie gratis,sa pot adauga atat fisiere video cat si poze,sa pot adauga mai multe melodii intr-un singur videoclip,sa aiba efecte si teme interesante,sa pot adauga texte.
V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da linkul unui astfel de program, ofer funda! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| BuffaloSoldier a răspuns:

Camtasia Studio 8 e cel mai ușor să faci clipuri cu el. Ps: Scuze ar sunt de pe tel și nu pot da link