| aly1alyca a întrebat:

Foarte urgent! Am nevoie de un program gratis de editat videoclipuri. El trebuie sa aiba :Capacitatea de a posta poze si texte.Va rog! Normal ca dau fundita! Daca gasiti si cu mai multe posibilitati eu nu ma supar!

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Daca nu ai windows 7 ai in calculator movie maker (il cauti la search), iar daca ai windows 7 poti sa iei videopad (poti sa il iei si daca nu ai windows 7, dar movie maker e mai usor de folosit.

1 răspuns:
| CristiSeeker a răspuns:

Corel Video Studio X Pro 3/4/5. Este gratis, daca stii de unde sa il iei. Este cu siguranta foarte bun, usor de utilizat si face mult mai mult decat ce ai mentionat tu.