| Teo0stuff a întrebat:

Am o intrebare: acum cateva zile aveam pe un calculator windows xp (instalat in C) si mi-am instalat eu singur windows 7 (in D) si nu am mai sters C si acum imi apare cum ca toate discurile (C. D, G, F, E) sunt pe jumatate pline dar de fapt sunt goale....cum ar trebui sa rezolv aceasta problema?

Si vreau sa imi reinstalez corect windows xp dar nu as vrea sa se stearga decat C si D iar celelalte sa ramana cu filmele jocurile care erau. si sa nu mai apara ca sunt pe jumatate pline.
SE POATE?

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Sigur ca se poate. Cand ajungi la pasul unde selectezi partitia de instalare dai Delete partitiilor C si D. Ulterior creezi din nou acele partitii si instalezi pe C.
Windows 7 te-a nemultumit?