| DaNy15 a întrebat:

Am o intrebare la care vreau niste raspunsuri de la experti in domeniu IT! Doresc sa-mi cumpar un pc dar nu stiu ce placa de video sa aleg, GeForce gt430 1GB sau Geforce gt430 2gb! Sunt aceleasi, dar nu stiu care este diferenta dintre cei 2! Sunt identice dar difera GB! Ajutati-ma va rog explicandu-mi care este diferenta.(Nu dau fundita celor care raspund "cea cu 2gb e mai buna) vreau o explicatie...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Pai care e diferenta? nu e nici o diferenta, poate doar la pret, trebuie doar sa fie compatibila cu pc-u tau. Chiar nu ma intereseaza daca-mi dai sau nu funda, cea cu 2gb este raspunsul cel mai bun.

PS: Ai gresit categoria.