| Dennii14 a întrebat:

Am o mica problema. Cand veau sa imi instalez sims2 imi apare ca nu imi gaseste "dllMessageBox". Ce sa fac? De unde sa-l iau? Sau unde sa il pun?
P.S. Am incercat sa il iau de pe net si l-am extras in fisierul "Windows" si tot aia imi apare. straight face
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai daca iti zice cu "dllMessageBox is missing" atunci trebuile sa instalezi DirectX. Cauta pe google "directx" pentru ca iti trebuie ultima versiune. Ala e special facut pentru jocuri si o sa iti puna automat fisierele lipsa. De fapt ala e dar e un fisier hidden. In fine nu ma mai complic laughing Ia ala si o sa iti mearga happy