| Iulian50 a întrebat:

Am o problema cu windows 8 pro descarcat de pe torr.ent. Pare ok numai ca dau extract la arhiva cu windowsul si primesc mesajul fisierul boot/. exista deja... In fine am incercat orice si primesc sute de erori ulterior ca nu s-a extras bine ce aveam de extras... Ceva ajutor?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu ce vorbesti de extragere! Nu este necesara nici o extragere. Daca ai arhiva ISO sau NRG scrie-le cu Nero pe un DVD. Daca ai arhiva cu RAR sau ZIP e ceva greseala. Cauta alta pe The.pirate.bay.

| Iulian50 explică (pentru Salontanul):

Da,arhiva nu era rar era iso..Am vazut asta cand am dezinstalat winrar-ul. Mersi multhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu nu trebuie extrasa ea trebuie sa ramana asa cum e...

| tteo92 a răspuns:

Fa-ma sa inteleg, imaginea iso este intr-un fisier winrar? si nu poti sa il extragi ca iti da eroare?
daca da, poate sa fie corupt fisieru, sau sa fie expirat winrar-ul (daca il ai trial) incearca sa descarci 7zip si extrage cu el, daca iti face tot asa, inseamna ca nu e bun ceva la acea arhiva.
bafta!