| RAZORMAXIMUS123456789 a întrebat:

am o problema :am reinstalat windowsu si nu ma lasa sa instalez nimic ce contine si downloaduri totodata si imi da o eroare si spune ca e de la firewall ce sa fac ca sa rezolv problema? deci firewallu imi blocheaza tot ce este vorba de download

2 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Pai firewall sau paravanul este un scut impotriva virusilor de pe net, incearca sa iti descarci un antivirus, daca nu merge nici asta configureaza-ti firewallul, succes!

| RAZORMAXIMUS123456789 explică:

Am si antivirus dar nu are treaba pur si simplu cand am dat la instalat messenger imi spunea yahoo messenger is unable to download files needed for instalation. Please check your firewall settingsand retry instalation si am data of la firewall dar tot asa imi arata