| xXHrun3sXx a întrebat:

am si eu o problema... dupa ce instalez call of duty 4 si intru in joc si incepe mi se incarce mi se si blocheaza si imi da nu stiu ce eroare si nu pot iesii din el....imi puteti spune si mie cum sa il rezolv?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa nu ai un calculator destul de puternic. N-ai verificat si tu cerintele inainte sa-l cumperi?

| EndWar a răspuns:

Calculatorul Tau Nu Are cerintele necesare rularii acestui joc, adica el se blocheaza automat, sau daca vrei sa ii zici nu poate duce sau crapa