| Stefyza a întrebat:

Am o problemă cu jocul Pirate Kings pe facebook. Am jucat acum ceva timp apoi după ce am intrat peste vreo 2-3 luni nu se mai deschide. Alte jocuri merg dar ăsta nu. Ce ar trebui să fac?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu poti face nimic! A fost sters din locul unde era pus, a ramas doar "acea poza,,. Asta numai in cazul cand dai clic pe ea nu face nimic, daca porneste apoi se opreste de vina e pc-ul tau, trebuie sa-ti dea o eroare ceva de ce nu merge...