| Divy_Nico_1999 a întrebat:

Am o problema cu metin2ro, Cand intru ma scoate apoi cand intru din nou nu ma lasa sa schimb ch-ul dar pot scrie contul si imi intra... apoi cand sa aleg caracterul ramane blocat. nu merge sa fac nimic. Stiti ce are?

Funda happy :*

Răspuns Câştigător
| Albarescul24 a răspuns:

Buna,poate in acea zi se faceau Update-uri la serverele din metin si de asta te scoate sau aveai conectiunea proasta la internet (Nu conteaza daca wifi sau cablu, eu cate odata am 170 ping si cate odata am 47-60) nu este vina ta, calculatorul nu are nimic, doar o mica eroare de la internet sau de la serverul lor de metin, orice server mai are si momente dintrastea! Funda?