| An0nimus a întrebat:

Buna!
Am o problema in minecraft, stiu reteta de la pat, pun lana si lemnele si nu se face nimic, minecraft Alpha v1.2.5!
Dau funda, celui care ma ajuta, sau este un mod de pat care se poate pune?

Răspuns Câştigător
| KenzorVlad a răspuns:

Cred ca am o solutie! Iti iei modul toomany items il instalezi cred ca stii cum se instaleaza. Daca nu sti te voi ajuta eu...MultNoroc!

1 răspuns:
| D4K1N3 a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa fi gresit u tongue trebuie sa pui pe pardea de jos de tot wooden planks si deasupra lor lana