| AngelMuscleman a întrebat:

Buna am o problema mare.joc de mult metin2 candylongju si de vreo saptamana toate serverel is inchise.si la un prieten de-al meu nu-s inchise serverele. ce pot sa fac ca sa joc din nou. funda

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Probabil au scos un nou client, cauta pe site lor clientul, ia-l din nou si poate merge.

2 răspunsuri:
| Babar a răspuns:

Salut, si eu am avut odata serverele inchise si am reinstalat din nou jocul incearca si tu poate o sa mearga.Bafta!

| Babar a răspuns:

Salut, si eu am avut odata serverele inchise la metin si am reinstalat din nou jocul incearca si tu poate o sa mearga.Bafta!