| Roxenne a întrebat:

Am o problema si sper ca ma puteti ajuta, joc The Sims 2 de ceva vreme si pana acum 2-3 saptamani imi mergea perfect dar acum a inteput sa-mi mearga foarte greu, se blocheaza si nu prea pot sa mai joc....Am instalat de curand The Sims 2 Open For Business iar in rest am toate toate expansiunile si aproape toate stuff-urile... Funda =D

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Salut, urmeaza uramatori pasi.

1. intra i jocul respectiv

2. dupa ce ai intrat apasa ctrl + alt +delete

3. dai pe ultima de jos (start task manager )

4. o sa iti apara o noua fereastra, dai clic pe proces, al 2-ilea de pe randul de sus.

5. cauta jocul respectiv, in cazul tau the sims 2. exe.

6. dai click dreapta pe el

7. dai pe set priority

8. dai click pe hight.

Sper ca ti-a fost de folos, daca da da-mi funda, si daca esti nelamurit da-mi add pe skype xxemilian7xx