| ArmY007 a întrebat:

Buna
Am patit-o.
Am un Acer aspire 5780G are placa de retea WI-FI dar nu stiu de ce nu imi vede wireless-ul din casa.
Cred ca e dezactivata placa de retea, sau nu stiu.
Ce imi sugerati sa fac?
AJUTORR! VA ROG
Inainte mergea dar acum nu se mai vede nici o retea.
P.S. ieri l-am curatat inauntrul lui si nu cred sa fi uitat sa bag vreun fir dar in manager diapozitiv imi arata doar o placa de retea pe cablu... spunet imi va rog

2 răspunsuri:
| Cristina1275778 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un specialist, el stie mai bine decat noi

| ArmY007 explică:

Am uitat pe tasta Fn->F3 am activeaza/dezactiveaza WI-Fi dar acum e bluethut-ul.