| CezaraEM a întrebat:

Buna!
Am si eu nevoie de ajutor, la pagina mea de facebook (una dintre ele), nu imi apare acolo sus unde scrie Editeaza pagina - apare o lista cu Actualizeaza informatiile publice, Modifica setarile etc singurul lucru care nu apare este Modifica setarile, de ce?
Unde trebuie sa dau sa apara? Nu mai pot seta nimic pe pagina, pentru ca chestia de setare nu este sad
Iar cand dau la alta pagina la Modifica setarile - Administreaza permisiunile arata, doar la o pagina nu, si nu stiu de ce crying(

Va rog daca stiti, ziceti-mi si va dau funda!

1 răspuns:
| Anaeli a răspuns:

Buna. Poate nu ai confirmat acea pagina. Intra din nou in mail si da click pe linkul de confirmare, apoi logheaza-te de pe pagina care se deschide.