| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare :
aseara mi-a trimis un prieten aplicatia aia "whatsapp" (cred ca stiti ce este) si mi-a zis sa o instalez pe telefon ca sa putem vorbi, dar intrebarea este se poate instala pe un telefon "LG kp502" merge pe telefon de ala? eu am incercat sa ma conectez la aplicatia aia dar zicea "nu se conecteaza"! imi spuneti si mie daca aplicatia aceea merge pe telefonul meu (adica LG kp502) si daca merge cum se instaleaza!
multumesc, funda!

1 răspuns:
| raducuu a răspuns:

Normal aplicatia este pentru android. LG kp502 nu are android deci nu ar merge.big grin