| Sadboy11 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare legata de PC. Cum fac sa fie intr-un fel de repaus in timp ce sunt pe samp sa nu ma deconecteze? Gen ca si cum ar fi stins dar el nu e stins. Sa nu ma deconecteze de pe samp in timp ce e black screen, multumesc pentru timpul acordat!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Trebuia sa zici exact ce face, black screen nu exista! Poate se restarteaza pc-ul... Atunci ai probleme cu temperatura pc-ului sau ai pc slab ce nu e bun pentru jocuri!