| CezarAjutorul a întrebat:

Buna am si eu o intrebare stie cineva un server de metin2 bonusuri sa zicem 30000, 15000 orice este:hamachi, ip, normal etc.

Răspuns Câştigător
| florinflorin14 a răspuns:

Da este un metin super fain l-am gasit pe net
ii spune metin2hammer
are bonusuri mari, 18 feluri de kinguri (king1, 2,3) posedate arme de 110, 127 e PVP bafta
funda?

2 răspunsuri:
| MamaOmida69 a răspuns:

Incearca metin 2 speed. e si in romana. si e super misto. sau mt2 style. te porneste lvl 75 cu king 1 si ai arme foarte ciudate la lv mari. e super ti le recomand pe amandoua

| Capota a răspuns:

Iti recomand metin 2 united ai cate 3000 pv bonusuri "la greu" si arme la fel sper ca ti-am fost de ajutor