| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am instalat Minecraft si imi da o eroare: "Java Virtual Machine Launcher.
Could not create the java virtual machine" si nu merge. De unde pot lua java virtual machine sau nu stiu ce trebuie sa ii fac.

2 răspunsuri:
| RaDupc12 a răspuns:

Stiu
si mie imi face la fel dar dai pe java unde scrie jos acolo langa B si descarca-l ok funda?

| RaDupc12 a răspuns:

Pai scrie pe google minecraft si dai pe prima sau a cata e si dai acolo jos unde scrie ssingle play dai acolo si iti apare ca merge jocul da nu iti va merge asa ca jso acolo langa B scrie java dai pe el si il descarci funda?