| lethall a întrebat:

Buna am si eu o problema cu minecraftul mi l-am instalat de curand si nu pot intra in el imi apare fereastra cu enter game si sa scriu numele dau enter game si imi iese dc? mi-am reinstalat si placa video si tot nu merge oare dc tin sa mentionez am un ati radeon 9200 de 128mb un ajutor rapid va rog mersi
?

1 răspuns:
| Devonys a răspuns:

Poate ii problema la java ceva, nu cred ca ii placa video, fiindca tare HD ii minecraft-u, incearca si sa iti reinstalezi minecraft-u si java si ce mai tine de minecraft, poate ca asta e problema.Am mai patit si eu asa, mi l-am dezinstalat, si dupa o vreme buna dupa ce mi-am reinstalat si windows-ul, m-am gandit sa instalez si minecraft-ul iarasi.Si mi-a mers.Nu sunt sigur daca iti merge va merge prea curand.Scuze ca nu am o rezolvare, dar, nici eu nu am facut mare lucru.Dar daca mai ai prieteni ce joaca si cauta un server, imi faci si mie reclama :D? uite aici ai detalii http://www.tpu.ro/......ta3-pita/. :D.Cum am mai zis, nu stiu ce ii cu minecraft-ul asta in ultima vreme.