| Strugaru_4062 a întrebat:

Am si eu o problema.Nu stiu de ce nu imi merg jocurile pe laptop.De exemplu mi-am pus Gta-ul. L-am pus in pc, tot, dar cand sa il deschid imi da o eroare. Memorie am destula. Dar nu stiu de ce nu vrea sa imi deschida jocurile.Nici Fifa nu imi deschide nici Gta nici Metin. Nimic.Care ar putea fi problema?straight face Dau funda daca ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| 2Fast4You a răspuns:

Daca nu ne spui ce eroare iti da, slabe sanse sa iti putem da un raspuns util.

Daca ai dat Copy - Paste la jocurile respective, de pe DVD/CD/Stick, reinstaleaza-le cap coada, dar de data asta direct pe laptop cu ajutorul kitului.
Daca ai instalat asa cum trebuie jocurile, imi cer scuze, dar din ce ai spus in postarea ta, tind a crede ca pur si simplu ai copiat de undeva jocurile deja instalate. In cazul acesta, exista posibilitatea ca unele fisiere, sa se piarda, fisiere fara de care jocul nu poate fi lansat.

Ar mai fi o posibilitate, poate ca laptopul nu suporta jocurile cu pricina. http://www.systemrequirementslab.com/cyri/, poti folosi acest site pentru a verifica daca laptopul tau indeplineste sau nu cerintele minime.

Sper ca ti-am fost de ajutor, funda? :">

2 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

1)Nu ai placa video, Nu e instalat driver-ul
2)Nu este bun crack-ul pentru Gta Si Fifa pentru metin nu stiuhappy
Bft

| hiperkevin a răspuns:

E posibil ca sa fie de vina placa video si eu am jocul spiderman web of shadows si nu-mi merge pentru ca placa video nu suporta 3d