| CristinaGirl9 a întrebat:

Buna :) Am si eu un blog despre stardoll, pe el postez lucruri gratis, noutati despre stardoll si altele... poate ca sunt unii care nu stiu cum sa isi ia lucruri gratis si eu vreau sa ii ajut.Ati vrea sa-mi urmariti blogul? http://secret-style-stardoll.blogspot.com

5 răspunsuri:
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Daaa ai haine suuuppeeerrrr, fundita?

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Blogul e super

| FashionCellia a răspuns:

M-am uitat pe al tau e dragut, cand l-ai facut?

| ioana1cool5 a răspuns:

Am si eu o intrebare:pentru jacheta si ochelari ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am cont pe stardoll, dar de catva timp, am observat ca a devenit din ce in ce mai popular. Ma gandesc sa-mi fac si eu un cont, si blogul tau imi va fi de mare folos. In plus, aspectul blogului e foarte placut love struck Nu e genul de blog sobru. Este colorat si chiar ma atrage. Bravo >big grin