| MilkshakeShake a întrebat:

Buna am sims 2 nu original. Am descarcat toate patch-urile de pe www.simsclub.ro si instalez primul "the sims 2 cd patch" si cand dau sa instalez al 2-lea imi da eroarea asta "The Sims2 university is not installed. This update only applies to this expansion pack." Nustiu ce sa i fac... asa face la toate. Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| boomblast a răspuns:

Pai iti trebuie sims 2 university, ca sa-ti mearga patch-urile care le-ai luat