| LoveHorses a întrebat:

Am un cont pe jocul Howrse(pe international) si cine are poate sa fie prietenul meu. Ma numesc nicoleta45. Stiti ca acum este loteria, daca vreti putem face schimb de tichete! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Dolly21 a răspuns:

Loteria este cam odata la 3 luni.Stai linistita, mai sunt si alte concursuri, nu numai loteria:*Eu am jucat pe varianta in romana dar, m-am plictisit. Aveam 4.000.000 equus, eram a 7 a in clasamantul general si multe altele dar m-am lasat de joc