| TheDavilMan a întrebat:

Buna Am un IPhone 3 si am uitat master code nu il mai stiu va rog sa ma ajutati am vazut ca pentru nokia exista ceva generator cu imei dau funda pentru asta ajutati-ma pls

1 răspuns:
| razvanel92 a răspuns:

Tu la ce te referi master code, nu exista pentru iphone el vine cu un kernek sa zic asa(un soft in care are gen ICCID-7465436...de 19 cifre, singurl lucru pe care il poti duce este la service sa faca un downgrade pe o versiune mai mica-4.1 poate si sa faca upgrade la 4.5 sau cate mai este softul acum si jailbreak-ul)inca ceva sti daca iphonul tau este tetheredsau untethered? numai bine happy