| Cristian_Popescu_1996 a întrebat:

Am un Nokia C2-01 si am uitat security code. si nu pot sa il pornesc fara el. va rog ajutati-ma! ce trebuie sa fac. am incercat si master code cu imei si nu merge! dau funda! va rog help!

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ai incercat si *#7370# si iti da restore settings si la urma 12345

| Cristian_Popescu_1996 explică (pentru itsoft):

Nu pot da deoarece atunci cand deschid telefonul imi da sa scriu parola si nu pot folosi # in parola

| itsoft a răspuns (pentru Cristian_Popescu_1996):

Aha decat security code am inteles hai ca mai caut si vedem ce putem face