| LoveVampires a întrebat:

Am un joc pe telefon 'the sims Free play' am 3 persoane in case diferite, un bărbat si 2 femei, pe bărbat vreau să-l fac sa se căsătorească cu una din femei, (le am tot dat sa se sărute si sa vorbească despre dragoste ) știe cineva cum? Si mai am 2 întrebari, de unde mai pot Adaugă un bărbat. Si cum pot pe cei pe care vreau sa fie împreuna sa stea intr o casa? Mulțumesc mult. Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| LorenaEla a răspuns:

La prima intrebare, aceea sa ii faci sa se casatoreasca trebuie sa dai"be romantic" pana ce ii poti muta in aceeasi casa, apoi ii vei putea logodi(va trebui sa cumperi un inel) iar apoi ii casatoresti. Poti adauga un barbat daca construiesti o casa noua sau daca ai o casa libera (poate cea in care a locuit unul dintre cei care i-ai casatorit).Sa stea in aceeasi casa iti va aparea optiunea dupa un timp la acei indragostiti ""ask to move in"