| Georgiana52 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 520. Contul de Microsoft pe care l-am facut are tara in Romania. Daca schimb tara in Statele Unite sunt disponibile mai multe jocuri? Daca asa este imi spuneti exact pasii pe care trebuie sa ii parcurg pentru schimbare? Am cautat pe internet si singura solutie este sa imi resetez tot telefonul ca sa pot schimba contul. Sper sa imi dati un alt raspuns.

2 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Microsoft e acelasi in SUA, in Italia, in Romania si in toata lumea. Daca crezi ca schimbandu-ti contul rezolvi ceva, fa-o.

| parvuconst a răspuns:

Nu este nevoie sa te chinui, si ca ROMAN ai acces la aceleasi jocuri si aplicatii.