| AddXf a întrebat:

as dori sa-mi cumpar un ps3.(dar nu online/vreau magazine gen altex, carrefour...etc.in bucuresti). vreau un pret cat mai mic.si ma intereseaza si jocul fifa 12. daca se poate.cine a mai cumparat sa-mi dea si niste pareri...multumesc :* fundalaughing

Răspuns Câştigător
| TheH3h3 a răspuns:

Pai fii atent/a, poti sa il modezi(care costa 1 milion), si iti poti face tu jocurile descarcate cu platforma de ps3 pe CD si sa te jocihappy Bafta!big grin