| YrynaR a întrebat:

As dori sa-mi iau un psp. Imi puteti spune care vi se pare cel mai bun si ce jocuri vi se par interesante? Cum ar fi Naruto Shippuden Ultimate Ninja Heroes 1, 2 si 3. Au grafica buna? Va rog sa dati raspunsuri doar in legatura cu subiectul.

Funda!

Răspuns Câştigător
| Ursachi_Adrian_1992 a răspuns:

Buna,eu am un psp go modat, daca vrei sa vezi daca are grafica buna intreaba prietenii sau uitate la review-uri, momentan pe piata se gaseste numai psp e1000 care nu are wi-fi, nu are nimic caci ala il foloseai numai sa te joci online.Eu iti recomand naruto ultimate ninja impact, insa daca vrei sa il modezi ai nevoie de un cablu usb separat si de un costume firmware, daca ai nelamuriri lasa un mesaj