| anonim_4396 a întrebat:

As vrea, daca puteti sa-mi spuneti daca pot sa bag la fifa 2007 doua patch-uri deodata.De exemplu:transferuri 2012 la toate echipele, si liga 1 transferuri.
Dau Funda...

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

In primul rand ce vrei tu nu se numeste patch. Pentru jucatorii 2012 cu toate transferurile, iti trebuie un fisier 'fifa.db' care trebuie introdus undeva. Daca vrei si liga 1 transferuri ( ala e patch ) trebuie sa iti faci tu singur transferurile.

Transferuri 2012 > http://www.girlshare.ro/32032773.3/

Alege si tu 1. Oricum am incercat si liga 1 si e naspa.

PS : Merge sa le bagi pe ambele doar ca daca bagi fisierul de mai sus peste patch-ul instalat, se vor suprapune si nu va mai merge patch-ul.