| Byencutzz a întrebat:

Buna:*
As vrea niste site`uri de jocuri pe care le pot descarca si sa ramana la mine in pc, sa ma joc pana il termin.Ma refer la jocurile gen(www.arcadetown.com) dar pacat ca tin doar o ora:(. Ceva in genu vreau jocurile, gasisem undeva cu timp nelimitat, daca m`ati ajuta v-as fi recunoscatoare
Fundoi; x`

2 răspunsuri:
| CrissMalik a răspuns:

Cauta pe google „My play city". Acolo ai mai multe jocuri pe care le poti descarca si iti raman in PC. Sper ca te-am ajutat. happy