| oana_3059 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu pot sa intru i contul meu de la Metin2? Dupa ce imi scriu numele si parola spune"Cont blocat". Ce ar trebui sa fac? Va rog spune-timi! Dau

Răspuns Câştigător
| iulica_9637 a răspuns:

Depinde ce metin joci. La multe dintre ele au pe site un camp undeva unde poti sa scrii numele contului si ti-l deblocheaza, daca nu poti vorbi cu un admin si ti-l deblocheaza el, daca nu cumva a fost blocat din cauza nerespectarii regulilor de catre unul din admini.

1 răspuns:
| comisaru_7573 a răspuns:

Ai luat ban laughing asta e cel mai bun raspuns