| AnnaMaryaEnyedi27 a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb daca stiti cum pot face un video, dar nu cu poze ci sa filmez pe cineva si nu vreau sa folosesc Windows Movie Maker... Apropo am Laptop.P.S : Dau Funda! :*

Răspuns Câştigător
| IuLYaN17 a răspuns:

Buna.Iti recomand sa incerci Sony Vegas Pro 8(mai pro dar si mai greu de folosit(nu chiar greu) sau VideoPad Video Editor 1.0(mai usor de folosit).
Succes.Sa-mi spui daca nu te descueci cu nici unul ca sa-ti dau altulwinking.