| kimmii a întrebat:

BUNA as vrea si eu niste jocuri de pc nu naruto si daca ati putea sa imi dati saite-ul de unde pot sa le descarc.
Cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| turcudenis99 a răspuns:

Http://games.softpedia.com/......Wars.shtml distractie placuta!

2 răspunsuri:
| kimmii explică:

turcudenis99 jocul asta pot sa il joc si online?

| sExXx a răspuns:

STEAM, pot cumpara Counter-Strike 1.6 si GTA iv daca vrei, doar ca, costa, cs 1.6 costa 10 euro, gta cred ca, costa vreo 20 de euro, nu sunt sigur, si multe alte jocuri, aproape orice joc, poti luat si jocuri demo, hf pupici :*